VNITŘNÍ ROZHLAS A OZVUČENÍ
BOSCH | PRAESIDEO | HORNET | DEXON | SONELCO

Ozvučovaní systémy BOSCH, které naše firma dodává a montuje, jsou nejen velmi kvalitní, ale v neposlední řadě, také cenově velmi výhodné. Ozvučovací systémy BOSCH jsou koncipovány pro ozvučení od malých instalací až po velké objekty a s možností evakuačních hlášení v případě požárních poplachů. Tyto systémy jsou vhodné pro montáž do průmyslových objektů, komerčních budov a hypermarketů.
Systém se vyznačuje především vysokou spolehlivostí a kvalitní reprodukcí a v neposlední řadě estetickými reproduktory v široké škáke provedení a designu. Používané reproduktory mají lineární rozsah 80-21000 Hz.
Systém muže být dle požadavku uživatele kompletován hudebním studiem s tunerem, měničem CD disků a kazetovým magnetofonem.

Systémy SONELCO slouží k ozvučování rodinných domů a velkoplošných bytů. Systém je zkompletován z hlavní centrály včetně regulátorů, regulujících hlasitost a umožňující výběr hudebních programů, osazených v jednotlivých místnostech, které požaduje zadavatel ozvučit a reproduktorů (nástěnné, zápustné atd.).